INFRASTRUKTURA OŚRODKA

Mamy przyjemność przedstawić Państwu wspaniałe miejsce, w którym można nie tylko odpocząć od gwaru codzienności, ale również aktywnie spędzić każdą wolną chwilę.
Stajnia Lauden to nowo powstały ośrodek stworzony z miłości do koni, który dopiero od 2019 roku rozpoczął swoją działalność i od tego czasu stale się rozwija.
Naszym celem jest stworzenie wyjątkowego, nowoczesnego oraz profesjonalnego miejsca, w którym każdy będzie czuł się szczęśliwy i będzie bez przeszkód mógł rozwijać swoją jeździecką pasję, a bezpieczeństwo i komfort pracy to nasze priorytety
Nasza oferta skierowana jest do osób pragnących rozpocząć swoją przygodę z jazdą konną oraz dla osób chcących doskonalić swoje umiejętności pod kątem sportowym. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy jakość, a nie ilość, co pozwala nam na indywidualne podejście do każdego jeźdźca i jego potrzeb.

Jeśli chcesz jeździć konno, posiedzieć , pogadać, przegonić kiepski humor, czy spotkać miłych ludzi o szczególnych zainteresowaniach – Ośrodek Lauden to właściwe miejsce którego szukasz

Nowoczesny system monitoringu oraz bardzo dobre zaplecze infrastrukturalne gwarantują nam komfortowe warunki do nauki jazdy konnej , a osobą towarzyszącym zapewniamy możliwość odpoczynku oraz relaksu w specjalnie przygotowanych miejscach.

Naszym Gościom udostępniamy duże pomieszczenie wyposażone w stoły i krzesła z dostępem do internetu , telewizji , z widokiem na halę , na której odbywają się lekcje jazdy konnej oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny.

Treningi w okresach niesprzyjającej pogody odbywają się w murowanej hali o wymiarach 20 x 42, dzięki czemu możemy trenować przez cały rok oraz na placu zewnętrznym o wymiarach 40 x 100 m, posiadającym profesjonalne oświetlenie i podłoże z piasku kwarcowego, co znacznie podnosi komfort oraz bezpieczeństwo jazdy.

W okresie wiosenno – letnim, kiedy zajęcia odbywają się na zewnętrznym placu, oddajemy do Państwa dyspozycji zadaszoną altankę , wyposażoną w ławki oraz stoły.

Posiadamy komplet przeszkód parkurowych, wraz z podmurówkami oraz szranki pozwalające na trening na czworoboku ujeżdżeniowym.

Dojścia do stajni, hali , placu zewnętrznego oraz parking są utwardzone, wyłożone kostką brukową . Jest to nowoczesny ośrodek, w którym duży nacisk kładziony jest na ład i porządek oraz na indywidualne i profesjonalne podejście do każdego jeźdźca na każdym poziomie zaawansowania.